1. הגדרת סוג הברז

הכי קל להשוות בין ברזים למטבח אם מכירים את ההבדלים בין הקטגוריות השונות. אצל ורד – ברזים וכיורים למשל, החלוקה של הברזים היא לקטגוריות של ברזי פיה מסתובבת, ברז קשת גבוהה וברזים נשלפים לעומת ברזים קבועים. אם מגדירים מראש את סוג הברז, קל יותר גם להתמקד בדגם הרלוונטי למטבח.

2. התאמת הברז לסגנון העיצוב

מטבחים אפשר לעצב בסגנון כפרי או מודרני. היות ולברז יש תפקיד משמעותי בעיצוב של המטבח, חשוב להתאים אותו לסגנון הנבחר. באופן עקרוני, סגנון עיצוב כפרי נשען על שימוש בחומרי גלם כמו עץ והוא מתאים לברז קבוע. לעומת זאת, סגנון עיצוב מודרני מבוסס על קווים נקיים ובו דווקא ברז נשלף יהיה רלוונטי יותר.

3. מצב זרימה

מומלץ להשוות בין ברזים למטבח לפי מצב זרימה. האפשרויות הן ברזים בעלי מצב זרימה אחד או שניים, כאשר ההבדל בא לידי ביטוי בעוצמת ובסגנון הזרימה. כמו תמיד, הכי טוב להתאים את מצב הזרימה בפרט ואת הברז בכלל לאופי השימוש ולהרגלים.

4. בדיקת איכות החומרים

בקטלוג של ורד – ברזים וכיורים מחכים לך ברזים איכותיים שיאריכו ימים. אנחנו מבטיחים שהמוצרים שלנו יאריכו מים בזכות שימוש בחומרי גלם מעולים, אז לך רק נותר להיכנס לאולם התצוגה או להתרשם מהקטלוג אונליין דרך אתר האינטרנט. כאן תגלה שהחומרים המשמשים לטובת ייצור ועיצוב הברזים הם ברמה הגבוהה ביותר ושאין לך מה לדאוג מבחינת בלאי, שחיקה ותחזוקה.

5. השוואת מחירים

כמובן שמומלץ לרכוש ברז למטבח גם תוך כדי התייחסות למסגרת התקציב. ברוב המקרים, ההבדל הוא בין רכישת ברזים חדשים לבית חדש לבין התאמת ברזים למטבח קיים או לאחר שיפוץ. אם יש לך שאלות והתלבטויות, נשמח לעמוד לרשותך ללא כל התחייבות מצדך.

6. צבע הברז

צבע כמו ניקל או ניקל מוברש ישדרג את המטבח שלך בלי להתאמץ. זה צבע שמתאים גם לסגנון עיצוב מודרני וגם לסגנון עיצוב כפרי, מה גם שמאוד קל לנקות אותו מכתמים ולכלוך. במידה וברצונך לשמור על אלמנטים של סגנון עיצוב קלאסי, נשמח להציע לך ברזים למטבח בצבע ניקל משולב שחור, שחור מט או כמובן לבן אלגנטי.

7. סוג ההתקנה

ברזים למטבח צריכים להתאים לתשתית של המים שיש בבית או בדירה. אם רוצים ליהנות מברז שמאריך ימים ולחסוך בהוצאות על תיקוני תקלות, מומלץ לברר מראש לגבי סוג ההתקלה. זו גם הסיבה שבגללה אצלנו בקטלוג של ורד – ברזים וכיורים יש את כל הפרטים הטכניים על אופן ההתקנה, כולל מידות הברז, הקוטר של הצינור וכמובן הפיה.

8. אחריות

ורד – ברזים וכיורים מציעה לך להשיג ברזים עם 7 שנות אחריות. לכל אורך שנות האחריות, נשמח לעמוד לרשותך עם שירות מכל הלב ולענות לך על שאלות נפוצות. 7 שנות האחריות יהפכו את ההשקעה שלך בברז למשתלמת מאוד והן מעידות על המחויבות שלנו כלפי איכות גבוהה.

9. התאמת הברז לשיש

הטעות הנפוצה היא לבחור ברז רק לפי איך שהוא נראה – אך בלי להתייחס לשיש. בפועל, חשוב מאוד שהברז יתכתב עם השיש ועם הצבע שלו. אם יש לך התלבטויות, נשמח לעמוד לרשותך מיד לאחר השארת פרטים באתר האינטרנט הרשמי שלנו.

לצפייה בקולקציית ברזים למטבח הקליקו כאן >>