ברזים הינם מרכיב מהותי בעיצוב הבית, וההשפעה שלהם על התוצאה הסופית רבה, בייחוד כאשר אנו מסתכלים על כך שהם נמצאים כמעט בכל חדר- חדרי אמבטיה, חדרי שירותים, מטבחים, חצרות, חדרי כביסה ועוד. לאור האמור, אנו רואים בשנים האחרונות קפיצה משמעותית בעיצוב הברזים תוך התמקדות חדשה ביצירת מראה ייחודי לברז ושימוש בו לשם הקניית הטון הרצוי לחלל.
 

הטרנד החדש בכל הנוגע לעיצוב ברזים הינו שימוש בברזים שחורים

 
שלל גוונים של שחור: הבחירה בצבע השחור לברז, בין אם מדובר בברז המוצב במטבח או בברז המוצב בחדר אמבטיה, מאפשרת לנו לשחק לא רק עם הצבע שלו, אלא גם עם הטקסטורה שלו. בעוד ברזי הנירוסטה הקלאסיים מגיעים בגוון אחד ורמות גימור מוגבלות ביותר, ברזים שחורים מגיעים בשלל גוונים של שחור, המאפשרים בחירה בגוון המדויק המתאים לחלל שאנו מעצבים. כמו כן, רמות הגימור השונות של הברזים יוצרים מראות שונים אשר יכולים לשנות לחלוטין את הדרך בה אנו מסתכלים על הברז והחלל באופן כללי.
 
 
שילוב עם שלל סגנונות עיצוב: הצבע השחור הינו צבע קלאסי וכמעט שאינו מגביל, כך שניתן לשלב אותו במגוון רחב ביותר של סגנונות עיצוב. עובדה זו חשובה לנו לא רק לשם העיצוב הראשוני של החלל, אלא גם בשל העובדה שהיא משאירה לנו את האופציה לשנות את העיצוב לאחר כמה שנים מבלי להחליף את הברז, דבר אשר חוסך זמן, כסף ועבודה רבים. למרות האמור, חשוב לזכור כי הצבע השחור בולט ואינו ניטרלי, ולכן לעיתים קרובות נראה תכנון עיצוב החלל אשר סובב דווקא סביב הברז, ולא ההפך כמו שקורה כאשר אנו עושים שימוש בברזים בצבעים אחרים.
 
 
ייחודיות הברז והחלל: כאשר עושים שימוש בברז בולט ויוצא דופן כגון ברז שחור, ניתן ליצור טון ייחודי לחלל אשר אינו דומה לעיצובים אחרים שאנו נתקלים בהם ביומיום. עיצובים אלו תופסים את העין במיוחד בחדרי אמבטיה, כאשר עם הזמן אנו רואים נטישה של העיצוב הבהיר המסורתי ובחירה בקווים דרמטיים יותר כגון שימוש בצבעים כהים המשתלבים נהדר עם ברז שחור. כמו כן, בעזרת הברז השחור ניתן ליצור מהברז והכיור יחידה שחורה אחת הנראית המשכית, ובכך ליצור קווים חלקים ונעימים יותר לחלל אותו אנו מעצבים.
 
 

בכדי ליהנות מברז שחור איכותי חשוב לדעת היכן לרכוש אותו

חברות רבות מנסות להשתלב בטרנד החדש של ברזים שחורים, אולם חברות שונות מציעות איכות שונה של ברזים אשר לא כולם איכותיים באותה הרמה. ורד- ברזים וכיורים מציעים מגוון רחב של ברזים, ביניהם גם ברזים שחורים איכותיים אשר יאפשרו לכם ליהנות מהטרנד החדש והייחודי הזה תוך שימוש בברז מעוצב ואיכותי אשר ישמור על מראהו לאורך זמן.